home cart envelope file-text reorder user-tie

Firma Remark-Kayser Sp. z o.o., jako wiodący producent filtrów oraz wkładów, oferuje swoim Klientom materiały filtracyjne o najwyższej skuteczności oraz trwałości. W ofercie znajdą Państwo filtry przemysłowe, tradycyjne filtry powietrza, wkłady do odpylania, klimatyzacji oraz systemów wentylacyjnych. Dysponujemy także rozwiązaniami, które pozwolą zadbać o wysoką jakość i klarowność cieczy. Nasze produkty już od wielu lat cieszą się uznaniem wśród różnych podmiotów przemysłowych – począwszy od roku 1995 znajdują one zastosowanie w zakładach produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Aktualnie odnaleźć je można w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc doradczą naszych ekspertów.

Nasze Usługi

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie w zakresie filtracji przemysłowej oraz HVAC. Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji filtracyjnych. Nasz zespół najlepiej wyszkolonych fachowców przeprowadzi serwis u Państwa, jak i dodatkowo wykona badanie szczelności filtrów. Istnieje również możliwość dostarczenia samodzielnego zestawu kontrolnego, składającego się z lampy ultrafioletowej i proszku fluorescencyjnego w różnych kolorach.

Filtry kasetowe w ramie plastikowej są produktami ekologicznymi i łatwymi w utylizacji. W naszej firmie oferujemy ramki plastikowe o grubościach: 48 mm oraz 96 mm. Pozwoli to Państwu wybrać produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego, w pełni funkcjonalny i skuteczny w swoim działaniu oraz całkowicie dopasowany pod względem wymiarów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z artykułem.


Szanowny Kliencie, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij do nas swoje zapytanie. Będziemy zaszczyceni mogąc Ci pomóc.

Wyślij do nas swoje zapytanie!